^^^

květen 2020

Obnovení provozu MŠ Vatín

Provoz mateřské školy  od 25. 5. 2020 do konce školního roku 2019/2020

Provoz v MŠ Vatín bude opět zahájen v pondělí 25. 5. 2020 od 6.30 – 15.30 hod.

Před nástupem dítěte do MŠ je třeba předat pedagogické pracovnici vyplněné  ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ. Bez tohoto dokumentu nemůže být vstup dítěti do třídy umožněn. Rodiče zajistí 1 roušku pro dítě v igelitovém obalu do jeho poličky pro stav nouze.

V prostorách před MŠ a v šatně dětí prosím dodržujte odstup 2 m, neshromažďujte se.

Doprovázející osoba se v MŠ bude pohybovat pouze v roušce a pouze po nezbytně dlouhou dobu. Při příchodu u vstupních dveří použijte prosím desinfekční prostředek.

Zaměstnanci MŠ při komunikaci s rodiči budou mít také roušku, při činnostech s dětmi pedagogické pracovnice roušku mít nebudou. Děti v MŠ  roušku nosit nemusí.

Ráno  při předávání dětí pedagog zkontroluje zdravotní stav dítěte a předá si informaci s předávající osobou. Dětem bude změřena teplota bezdotykovým teploměrem. Pokud se u dítěte během dne objeví příznaky onemocnění, počká dítě na rychlý příjezd rodiče v karanténě, místnosti určené.

Při příchodu do třídy si děti umyjí ruce a osuší papírovým ručníkem. Dále si děti umývají ruce vždy po toaletě, před jídlem, po jídle, po pobytu venku …..atd.

V MŠ bude probíhat častější desinfekce všech problematických povrchů, je zakázán suchý úklid.

Na pobyt venku je doporučena převážně školní zahrada a častější větrání v prostorách MŠ.

Školní stravování bude v běžné podobě za speciálních a zvýšených hygienických opatření.

duben 2020

Výše platby - školné za měsíc duben 2020 je 0Kč.

Informace k zápisu do MŠ a ZŠ naleznete v části: Sdělení ředitelky MŠ

březen 2020

Výše platby - školné je za měsíc březen 2020 snížena na 100Kč.

Přerušení provozu MŠ Vatín od 16.3.2020 do odvolání!

říjen 2019

Uspávání broučků společně s rodiči z Vatína, Sazomína a přátel MŠ bude v týdnu od 14.-18.10. Přesný termín upřesníme podle počasí.

PROGRAM:

• Běh kolem MŠ
  • Zpěv a tanečky dětí děti
  • Soutěže na zahradě MŠ
  • Opékání špekáčků na zahradě MŠ s teplým čajem (s sebou špekáčky a pečivo, pití zajistíme)
  • Lampionový průvod po obci Vatín
  • Dýňový a světelný koutek u MŠ

září 2019

V části Dokumenty a formuláře MŠ, jsme přidali dokument Organizace školního roku, kde najdete termíny prázdnin. A také dokument Poprvé ve školce.

Aktuality MŠ Vatín 2018-2019

Aktuality MŠ Vatín 2017-2018